خرید بک لینک

😍 بهترین رتبه از گوگل را دریافت کنید 😍

فروش بک لینک اشاره به فرآیندی دارد که طی آن شما از سایت های ارائه دهنده خدمات بک لینک نوین محتوا اقدام به خرید بک لینک می کنید و در قبال هزینه ای که پرداخت می کنید، یک تعداد مشخص بک لینک در بازه زمانی مشخصی دریافت می کنید. فروش بک لینک به روش های مختلف و در حجم های متفاوتی ارائه می شود که شما می توانید از طریق صفحه خرید بک لینک، اقدام به سفارش بک لینک کنید.

مفهوم بک لینک

مفهوم بک لینک اشاره به تعداد لینک های برگشتی داره که به شکل های مختلف برای افزایش اعتبار سایت در سایت های هدف قرار داده می شوند. هدف از این کار افزایش اعتبار سایت شما در گوگل و در نتیجه افزایش فروش است. بک لینک به روش های مختلفی ایجاد می شود که توصیه می شود برای جلوگیری از پنالتی شدن سایت فقط به سراغ سایت بک لینک های دستی از سایت های معتبر بروید.

دقت داشته باشید که بک لینک هایی که از سایت های مختلف دریافت می کنید به منزله معتبر بودن سایت شما می باشد و در نتیجه هر چقدر قدرت سایت هایی که از آن ها لینک می گیرد بیشتر باشد، اعتبار سایت شما نیز بیشتر می شود.

مفهوم بک لینک

خرید بک لینک فالو و نوفالو

قبل از این که به خرید بک لینک فالو و نوفالو بپردازیم، بد نیست که بدانید منظور از بک لینک های فالو اشاره به بک لینک هایی دارد که به وسیله آن خزنده های گوگل وارد سایت شما می شوند و از این طریق اعتبار سایت شما افزایش پیدا می کند. بک لینک های نوفالو هم به طبع به لینک هایی گفته می شود که به نوعی به گوگل اعلام می کنند که لینک سایت شما را دنبال نکنند و به صورت مستقیم هیچ اعتباری به سایت شما اضافه نمی کنند.

بهترین کار استفاده از خدمات بک لینک فالو و نوفالو در کنار یکدیگر است که هم باعث طبیعی شدن فرآیند بک لینک سازی می شود و هم به شکل های مختلف باعث ورود کاربر به سایت شما می شود.

خرید بگ لینک

خرید بک لینک ارزان قیمت!

خرید بک لینک ارزان به شما این امکان را می دهد که با حداقل هزینه، بتوانید سایت خود را با لینک هایی قوی به صفحات اول گوگل برسانید. در نوین محتوا منظور از خرید بک لینک ارزان استفاده از خدمت بک لینک با بهترین قیمت ممکن است که به روش امن و دستی ایجاد می شود تا ضریب پنالتی شدن سایت شما به زیر صفر بیاید.

خرید بک لینک فوری

نحوه خرید بک لینک

خرید بک لینک رباتی

😍 خرید بک لینک دستی یا بک لینک رباتی 🤔

شاید برای شما هم سوال باشد که باید از خدمات بک لینک دستی استفاده کنیم یا بک لینک هایی که به واسطه ربات ایجاد می شوند؟

بهترین روش برای ساخت بک لینک که مورد تایید تمام وبسمتر ها نیز هست، استفاده از روش بک لینک دستی است که به طور طبیعی ایجاد می شود و باعث می شود سایت بدون هیچ گونه احتمال جریمه شدنی، افزایش اعتبار پیدا کرده و به صفحات اول گوگل بیاید. با توجه به این موضوع نوین محتوا نیز فقط به شما خدمات بک لینک دستی ارائه می کند.

خرید بک لینک دستی
0 +

تعداد سفارشات انجام شده

0 +

تعداد سفارشات در حال انجام

0 +

تعداد مشتریان ما

0 +

میزان رضایت مشتریان

😍 فروش بک لینک دائمی 😍

یکی از مهم ترین معیارهایی که باعث می شود، سایت رتبه بهتری در گوگل داشته باشد، ماندگاری بک لینک هایی است که از سایت های مختلف گرفته می شود، از این رو نوین محتوا با سال ها تجربه در ارائه خدمات بک لینک فقط به سراغ سایت هایی می رود که به صورت دائمی لینک های شما را نمایش می دهند و باعث افزایش رتبه دائمی شما می شوند. بهترین خدمات فروش بک لینک دائمی و فروش بک لینک معتبر بدون احتمال پنالتی شدن سایت شما با قیمت مناسب و به صورت کاملا دستی در حال حاضر در نوین محتوا ارائه می شود.

پلن خود را انتخاب کنید

تعرفه خدمات بک لینک

Free

$ 00.0 /Month

Full Access Library
2 Multiple User
24/7 Support

Personal

$ 1.99 /Month

Full Access Library
4 Multiple User
24/7 Support

Enterprise

$ 3.99 /Month

Full Access Library
6 Multiple User
24/7 Support

Professional

$ 5.99 /Month

Full Access Library
8 Multiple User
24/7 Support

سوالات متداول

بک لینک ها فقط در یک صورت شما را به مشکل می اندازه به بیان بهتر باعث پنالتی شدن سایت می شوند که به صورت غیردستی و غیرطبیعی ایجاد شده باشند. با توجه به این موضوع توصیه می کنیم فقط از خدمات بک لینک دستی استفاده کنید تا دچار مشکل از لحاظ پنالتی نشوید.

افزایش رتبه سایت به محتوا، تکنیکال و لینک سازی سایت برمی گردد که در این تعریف لینک سازی نقش بسزایی دارد و باعث افزایش رتبه سایت شما با سرعت بالا می شود. در روش های معمولی که بدون لینک سازی انجام می شود سایت شما کند تر رشد می کند.

بک لینک سازی در سایت به هر روشی که باشد باید بعد از حداقل 2 ماه از تاسیس سایت شروع شود. پس اگر سایت تازه تاسیس دارید به سراغ خدمات بک لینک نروید.

خیر: خدمات بک لینک نوین محتوا به شکل کاملا طبیعی و دستی ایجاد می شود و انواع بک لینک نیز قابل سفارش است. تعداد بک لینک هایی که در روز برای لینک های مختلف سایت زده می شود محدود می باشد تا سایت به مشکلات پنالتی نخورد.

همانطور که قبل تر هم اشاره شد، با توجه به حجم لینک سازی که به وسیله ربات انجام می شود، گوگل به سرعت به سایت شما شک می کند و شما را پنالتی می کند. همانطور که بار ها نیز گفته شد فقط از خدمات لینک سازی دستی استفاده کنید تا بدون هیچ مشکلی به صفحات اول گوگل بیاید.

شما با خرید بک لینک از نوین محتوا به سایت و کسب و کارتان کمک می کنید که بدون دردسر در صفحات اول گوگل ظاهر شود و از طریق جذب مخاطب، افزایش فروش خدمات و محصولات داشته باشید. البته دقت داشته باشید که صفحات اول گوگل با توجه به ویژگی های مختلفی به سایت های معتبر ارائه می شود که یکی از آن ها خدمات بک لینک است. نوین محتوا تمام خدمات لینک سازی شما را به صورت دستی انجام می دهد تا بتوانید حداکثر امتیاز را از گوگل دریافت کنید.

هیچ تضمینی برای این که با خرید بک لینک سایت شما به صفحه اول بیاید، وجود ندارد؛ زیرا بک لینک سازی فقط یکی از معیار های افزایش قدرت یک سایت است که البته در صورت اشتباه انجام شدن باعث پنالتی آن می شود. ولی فارغ از این موضوع هیچ وبمستری نمی تواند تضمین کند که با استفاده از بک لینک شما حتما به لینک 1 صفحه اول می آید.

زمان آماده سازی سفارشات در نوین محتوا با توجه به ابعاد پروژه شما متغیر است و تا زمانی که توافقات پروژه با کارشناسان رایان طرح انجام نشود، نمی توان زمان دقیقی برای آن ذکر نمود. البته میزان زمان احتمالی که پروژه لینک سازی شما طول می کشد در پکیج خریداری شما ذکر می شود.

قیمت خرید بک لینک با توجه به پکیجی که شما انتخاب می کنید، تعیین می شود. البته شما می توانید به صورت سفارشی و در تعداد مختلف نیز لینک سازی سفارش دهید که برای این موضوع می توانید با پشتیبان نوین محتوا در ارتباط باشید.

خیر: استفاده از خدمات بک لینک انبوه اگر به صورت طبیعی انجام شود، باعث پنالتی نمی شود ولی اگر شما در ظرف 15 الی 20 روز روی سایتی که کلا 100 لینک ندارد 2000 بک لینک ایجاد کنید که غالبا با ربات است، باعث پنالتی شدن 100 درصدی سایت می شود، از این رو توصیه می کنیم فقط از بک لینک های دستی استفاده کنید.